Hakkımızda

 

Hakkımızda

       Uygulama Otelimizde amacımız, Iğdır Üniversitesi’nde turizm eğitimi alan öğrencilerimiz ile birlikte sizlere kaliteli hizmet sunmak, sizleri Uygulama Otelimizde kaldığınız süre zarfında dinlenmiş, rahatlamış bir şekilde uğurlamaktır. Uygulama Otelimiz yaz-kış sizlere hizmet vermektedir. Odalarımız geniş ve siz değerli müşterilerimizin konforu göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Lüks restoranımızda sizi güne en iyi şekilde başlatacak kahvaltı hizmetini ücretsiz sunmaktayız. Lobimizde sohbet edebilir ve açık teraslarımızda dinlenebilirsiniz. İnternet hizmetimizden 24 saat yararlanabilirsiniz. 24 kişilik konferans salonumuzda her türlü toplantınızı yapabilirsiniz.

Iğdır Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde hizmet veren Uygulama Oteli, şehrin en güzel manzaralarından biri olan Ağrı Dağı’nı görebilmekte olup, Iğdır Havalimanı’na olan uzaklığı 15 km, Şehir merkezine uzaklığı 1 km’dir.

Modern otelcilik standartlarında misafirlerine hizmet verecek olan uygulama otelimizde siz değerli misafirlerimize müşteri memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışı ve güler yüzle hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Uygulama otelimiz, 22 adet balkonlu , 22 adet balkonsuz oda olmak üzere toplam 44 odalı , 84 yatak kapasiteli bir uygulama otelidir.